Realizacje


MB-Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. działa na rynku od 2006 roku. W tym czasie oddaliśmy do użytkowania Osiedle Młodzieżowa Park i Osiedle Klonowe Ogrody.

Pierwszą inwestycją jest Osiedle Młodzieżowa Park, w skład którego wchodzi 6 budynków wielorodzinnych.  Jest to osiedle kameralne, pozwalające zachować prywatność mieszkańców ceniących sobie spokój. Kompletna infrastruktura drogowa, liczne miejsca parkingowe, zagospodarowane tereny zielone oraz bezpieczne place zabaw są niewątpliwym atutem osiedla. W najbliższej okolicy "Młodzieżowa Park" znajduje się szereg obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły podstawowe,  przedszkola, punkty gastronomiczne oraz obiekty handlowo-usługowe.

Drugą inwestycją MB-Nieruchomości Sp. z o. o. Sp. k. jest Osiedle Klonowe Ogrody, usytuowane przy ul. Żołnierzy Wyklętych w Płońsku. Osiedle stanowić będzie kompleks czterech budynków wielorodzinnych z lokalami usługowymi w parterze. Atutem osiedla jest nie tylko nowoczesny wygląd, ale przede wszystkim zorganizowana pełna infrastruktura osiedla. Każdy z budynków posiada niezależny parking z naziemnymi miejscami postojowymi, utwardzone ciągi komunikacyjne i pasy zieleni z ozdobnymi nasadzeniami. Na terenie osiedla znajduje się również bezpieczny plac zabaw przeznaczony dla najmłodszych mieszkańców. Komfrort mieszkańców zapewniają także cichobieżne windy, przestronne klatki schodowe oraz komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub taras, a część mieszkań na parterze dostęp do ogródka.