Inwestycja


Klonowe Ogrody to osiedle apartamentowców, którego położenie i architektura stanowią o jego wyjątkowości.  Nazwa osiedla nawiązuje do wyjątkowego otoczenia planowanych budynków – wszechotaczającej zieleni, alei drzew oraz przestrzeni. Położenie osiedla w niedalekiej odległości od centrum Płońska, sklepy wielkopowierzchniowe  oraz wygodny wyjazd na obwodnicę miasta pozwalają na dogodne powroty z pracy i wygodny odpoczynek w otoczeniu zieleni. Dla dzieci zaplanowano duży plac zabaw z ekologicznych materiałów.

W czterech budynkach zaprojektowano łącznie blisko 400 mieszkań o powierzchni od 27m2 do 125m2. Wszystkie mieszkanie posiadają obszerny balkon lub taras oraz zapewnione miejsce postojowe na terenie osiedla. Budynki wyposażone będą w ciche windy dostępne także dla osób niepełnosprawnych od piwnic po ostatnią kondygnację. 


 

Etapy Realizacji

 
Osiedle Klonowe Ogrody będzie obejmowało 4 budynki:
„B” „C” „D” „E”

W pierwszym etapie budowy osiedla powstał apartamentowiec B, który został oddany do użytkowania w 2016 roku. Wybudowano 64 mieszkania na 4 kondygnacjach wyposażonych w balkony, a na ostatniej kondygnacji tarasy. Dla każdego mieszkania zapewniono jedną komórkę lokatorską oraz jedno miejsce parkingowe na terenie osiedla.  Dla osób aktywnych, seniorów jak i młodych rodziców i ich dzieci obszerne tereny zielone jak i wygodny plac zabaw połączony z boiskiem do gry w piłkę nożną. Przestronny parking w połączeniu z doskonałą lokalizacją (bliski zjazd na obwodnicę Płońska w obydwu kierunkach, bliskość centrum miasta oraz supermarketów) stanowią idealny wybór miejsca do mieszkania i odpoczynku.
W drugim etapie inwestycji powstał bliźniaczy budynek C, który został oddany do użytkowania w styczniu 2018 roku.

W trakcie realizacji jest budynek "D" obejmujący 56 lokali mieszkalnych usytuowanych na VI i VII kondygnacjach naziemnych.

Ostatni etap Osiedla Klonowe Ogrody budynek "E" jest w fazie opracowywania dokumentacji projektowej.


Technologia

Budynki  wykonane będą w tradycyjnej technologii. Zastosowane technologie i materiały budowlane  spełniać będą najwyższe wymagania izolacyjności akustycznej i termicznej dla budynków mieszkalnych, a co za tym idzie, użytkowanie będzie ciche, oszczędne i zarazem ekologiczne.

Standard wykończenia

Budynki wyposażone będą w instalacje centralnego ogrzewania z miejskiej sieci ciepłowniczej, elektrycznej, telefonicznej, internetowej i telewizyjnej oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej.  Nowoczesna architektura, ciekawa kolorystyka oraz szklane balustrady stanowią o atrakcyjności inwestycji. Funkcjonalny układ mieszkań pozwoli spełnić oczekiwania wszystkich lokatorów.